Уест Хам и Арсенал не успяха да се победят в страхотно лондонско дерби, завършвайки при резултат 3:3 в мач от 29-тия кръг на Висшата лига. "Чуковете" поведоха до 32-та минута с 3:0, но момчетата на Микел Артета се върнаха в срещата, за да стигнат до сензационно 3:3.

Джеси Лингард откри резултата в 15-ата минута, а две минута по-късно Джаръд Боуен удвои аванса на "чуковете". В 32-ата минута Томаш Сучек вкара трети гол във вратата на "артилеристите".

Александре Лаказет стреля в 38-ата минута, топката се отклони в Сучек и се озова в мрежата. Втори автогол доведе резултата до 3:2, след като Крейг Доусън в 62-ата минута прати топката във вратата си.

"Артилеристите" продължиха да натискат и в 82-ата минута Лаказет се възползва от отлична асистенция на Никола Пепе, за да оформи крайното 3:3.