Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо отписа шансовете на Тотнъм да стигне полуфинал за ФА Къп.

Босът на „сините”, популярен със своята арогантност – отхвърли и възможността Уигън да се класира на финал, тъй като жребият ги срещна именно с Челси.

Днес Челси гостува на Тотнъм в преиграването на четвъртфинала, след като първия двубой завърши наравно - 3:3.

Моуриньо обаче е сигурен, че неговият тим ще бъде единият на финала на „Уембли” през май.

„Очаквам да стигнем финала в ФА Къп. Уверен съм, защото знам колко усилено се труди отбора за това. Смятам, че в първия мач срещу Тотнъм отпаднахме от борбата още на полувремето. Никой не вярваше, че ще се върнем – освен ние самите. Борихме се и си заслужихме преиграването на „Уайт Харт Лейн”. Духът ни е приповдигнат, имаме добро самочувствие. Но ние не сме глупави, знаем, че мачът ще е труден, защото имаме труден съперник. Но вярваме, че ще спечелим и ще имаме шанс да стигнем финала.”