Милуол изненадващо победи с 3:2 като гост Саутхемптън и се класира за 1/8-финалите за Купата на Англия, където лъвовете ще посрещнат на своя Дъ Ден елитния Болтън на Мартин Петров.

В преиграването от четвъртия кръг на ФА Къп лондончаните, които са 21-ви в Чемпиъншип, се наложиха трудно над светците, които са 2-ри в същата дивизия и се борят за директно влизане във Висшата лига.

Саутхемптън водеше с 2:1 11 минути преди, но Милуол направи пълен обрат с попадения на Дани Гусан в 79-ата и на резервата Лиъм Фийни във втората минута на добавеното време на редовните 90-минути.

В друго преиграване от 1/16-финалите на ФА Къп втородивизионния Блекпул би с 3:0 като гост третодивизионния Шефийлд Уензди и също се класира за 5-ия кръг, където ще гостува на Евертън.