Звездата на Челси Франк Лампард благодари на феновете на сините за подкрепата, която му оказаха при победата над Болтън в събота с 3:0.

Лампард, който разкри, че отношенията му с мениджъра Андре Вилаш-Боаш не са отлични, се отблагодари подобаващо за овациите на зрителите, като асистира за втория гол и сам вкара третия.

Феновете на Стамфорд Бридж пееха „Супер Франки Лампард“, а той отбеляза своето попадение номер 150 във Висшата лига, както и 125-о шампионатно с екипа на Челси, с което задмина легендата Джими Грийвз.

„Просто исках да играя и начинът, по който феновете бяха с мен беше изумителен“, каза Лампард, след като привържениците очевидно заеха неговата страна в конфликта му с Вилаш-Боаш.

„Пресъхва ти гърлото, когато пеят по този начин. Феновете ни стояха зад нас брилянтно. Те са тук и мисля, че виждаха старите дни. Те винаги подкрепят играчите си и мога само да им благодаря за това“, заяви още Франк Лампард.