Мениджърът на Саутхямптън, холандецът Роналд Куман след домакинската победа над Бърнли с 2:0 в мач от 30-тия кръг на английското футболно първенство, остана доволен от играта на резервния вратар Келвин Дейвис. Титулярният вратар на "светците" Фрейзър Форстър получи тежка контузия на коляното през първото полувреме и принудително напусна терена.

"Беше сложно първо полувреме, съперникът ни имаше добри положения, но Келвин Дейвис спаси, каза Куман, цитиран от Би Би Си. През второто полувреме ние играхме добре, доминирахме и владеехме топката.

Форстър е в болница, неговото коляно изглежда зле, но трябва да изчакаме резултатите от скенера. Добре е, че на пейката имаме опитен вратар, който демонстрира своята класа".