Отборът на Куинс Парк Рейнджърс вече води с цели седем точки на върха на класирането в Чемпиъншип - вторият ешелон на английския футбол, след като момчетата на Нийл Уорнък спечелиха с 2:0 при гостуването на Ковънтри Сити.

КПР са вече на седем точки от Кардиф Сити, които гостуват днес на Уотфорд, знаейки, че тимът, който води в шампионата на средата на сезона спечелва промоция в 17 от последните 19 години.

Гостите не направиха хубаво първо полувреме на „Рико Арина”, тъй като „небесносините” имаха доста сериозни положения за гол. Играещият под наем от Тотнъм Кайл Уолкът обаче стреля към вратата, топката се отклони в Киърън Уестууд, а по този начин се оплете в мрежата на неговия тим в 47-та минута за 0:1. Томи Смит пък се разписа с глава в 61-та минута и така донесе трите точки за лондончани за крайното 0:2.