Кристъл Палас разби с 4:1 Уотфорд като гост в отложен мач от 18-ия кръг на Висшата лига. Два гола за успеха на „орлите” вкара Вилфред Заха, а по веднъж се разписаха Жан-Филип Матета и Конър Галахър. Почетното попадение за домакините беше дело на Муса Сисоко.

С успеха Кристъл Палас събра 29 точки, докато Уотфорд е предпоследен с 18 точки.

Gulliver/GettyImages
17 снимки

В 16-ата минута гостите излязоха напред в резултата. Жан-Филип Матета беше намерен в наказателното поле от Уил Хюз и се разписа за 0:1.

Две минути по-късно „стършелите” изравниха резултата, след като Муса Сисоко се разписа с глава.

В 42-ата минута Кристъл Палас отново поведе. Тайрик Мичъл проби и намери Конър Галахър, който овладя и матира вратаря за втори път.

Пет минути преди края „орлите” решиха всичко в срещата, след като Вилфред Заха с хубав удар в левия ъгъл вкара за 1:3. Крайният резултат оформи отново котдивоарският национал в продължението на мача.