Новакът в Серия А Киево постигна престижна победа с 2:1 над английския КПР в приятелската среща между двата тима играна на Острова.

Въпреки че гостите са назад с предсезонната си подготовката успяха да поведат в резултата с 2:0.

В 30-та минута Богдани даде преднината за италианците, а след още половин час игра – в 60-та минута, Бентивоглио вкара прекрасен гол от 20 метра, след като преди това овладя от корнер.

КПР за малко да изпусне възможността да намали резултата, след като Блексток пропусна да реализира от дузпа за нарушение в наказателното поле срещу Алберти и вратарят на гостите спаси. 11-метровият наказателен удар обаче трябваше да бъде пребит заради навлезли футболисти в наказателното поле. Вторият път Блексток не сбърка и оформи крайното 1:2.