Николай Бодуров направи неуспешен дебют в състава на английския втородивизионен Фулъм. Бодуров игра цял мач при загубата с 1:2 като гост на Ипсуич в мач от първия кръг на Чемпиъншип.

Дебют за домакините направи бившият халф на Левски Кевин Брю, който влезе като резерва девет минути преди края на мястото на Люк Хайъм.

Ипсуич поведе в 32-ата минута, когато Хайъм намери в добра позиция Дарил Мърфи, който финтира централния защитник Шон Хъчинсън и след това преодоля и вратаря Йесе Йоронен.

След малко повече от час игра лондончани не успяха да изчистят едно центриране в пеналта и резервата Дейвид МакГолдрик удвои.

Новото попълнение Тим Хоогланд намали в 86-ата минута.

Гостите натиснаха в търсене на изравняването, но не успяха да се възползват от две-три добри положения пред вратата на Ипсуич в края.