Новакът в Премиършип Хъл Сити продължава да впечатлява с изявите си, след като постигна класическа победа с 3:0 като гост на Уест Бромич Албиън.

„Тигрите” поведоха в 47-та минута, когато Джеовани стреля, но Карсън успя да избие топката, която попадна в Дийн Марни, който центрира в наказателното поле на Уест Бромич и Камил Заяте от воле разстреля стража на „червеношийките”.

В 62-та минута Малон Кинг центрира в наказателното поле на домакините, където Джеовани с глава удвои преднината на Хъл Сити.

Крайният резултат в срещата бе оформен в 66-та минута, когато с далечен удар Марлон Кинг не остави никакви шансове на Скор Карсън.

След тази победата Хъл Сити се изравни по точки с лидерите в Премиършип Ливърпул и Челси, които имат по 20 точки.