Футболистът на Хъл Сити Том Хъдълстоун реализира четвъртия гол при разгромната победа с 6:0 над Фулъм. Това бе първото попадение на халфа за последните две години и половина.

Един от хората в щаба на отбора извади ножица и отряза част от косата на Хъдълстоун. Причината за наглед странното празнуване е това, че футболистът се бе зарекъл да не се подстригва докато не отбележи гол. Статистиката показва, че преди това последното попадение на Хъдълстоун бе преди повече от 2 години и половина – на 20 април 2011 година, когато реализира при равенството 3:3 на тогавашния му отбор Тотнъм срещу Арсенал.

Хъдълстоун също така бе обещал да дари определена сума на фондацията за борба с рака, ако успее да вкара.

Играчът на „тигрите“ побърза да изпълни заръката си и дари 43 хиляди евро на местна фондация.

Освен това Том Хъдълстоун се сбогува с дългата си коса, след като се острига.

ВИДЕО С ОСТРИГВАНЕТО НА ТОМ ХЪДЪЛСТОУН ВИЖТЕ ТУК!