Полузащитникът на английския национален отбор по футбол Гарет Бари, който получи контузия в адукторите при победата над Норвегия с 1:0 снощи в приятелски мач в Осло, е под въпрос за Евро 2012.

"Бари ме притеснява, каза английският селекцонер Рой Ходжсън. Трябва да видим резултатите от скенера, нямаме много време пред нас. Ако е сериозно, трябва да видим какво ще правим".

На почивката на мача в Осло снощи Гарет Бари смени Стивън Джерард, но игра само 28 минути и след контузията бе сменен от Хендерсън. Ходжън има време до вторник да смени Гарет Бари в групата от 23 играчи за Евро 2012, ако контузията с окаже сериозна.

Англия е в група "Д" на Евро 2012 с отборите на Франция, Украйна и Швеция, а първият мач на англичаните е на 11 юни с Франция.