Халфът Владимир Гаджев влезе като резерва при победата на Ковънтри с 2:0 при гостуването на Олдъм в среща от последния 46-ти кръг на английската трета дивизия (Първа лига).

Българският национал замени Рубен Ламейрас в 59-ата минута на двубоя.

Головете за гостите паднаха в последния четвърт час на мача. В 75-ата минута Ромен Винсело реализира първото попадение, а Адам Армстронг оформи успеха с 2:0 девет минути преди края на редовното време.

В крайното класиране Ковънтри остана на осмото място с актив от 69 спечелени точки.

Шампион е Уигън, който има 87 точки и отново ще играе във второто ниво на футбола в Англия. В Чемпиъншип догодина ще участва и Бъртън Албиън, който е втори с 85 точки.

В плейофите по-късно този месец ще играят Уолсол, Милуол, Брадфорд и Барнзли./БТА