Участникът в Лига Европа Фулъм направи за смях новака във Висшата английска лига Куинс Парк Рейджърс. Възпитаниците на Мартин Йол не срещнаха никаква съпротива от своя противник и се наложиха с 6:0.

С хеттрик за домакините се отличи Андрю Джонсън, който откри головата фиеста още във втората минута. Ветеранът Дани Мърфи покачи на 2:0 в 20-ата минута след точно изпълнена дузпа. До края на първата част резултатът стана 3:0, а автор на третото попадение стана отново Джонсън. Нападателят продължи головата си серия през втората част, а останалите два гола добавиха Клинт Демпси и Боби Замора.

След трите точки Фулъм се изкачи на 12-то място във временното подреждане, а една позиция пред тях е именно тимът на Куинс Парк Рейнджърс.

В друг мач от кръга, който се игра по-същото време Суонзи победи с 2:0 Стоук Сити. Головете за домакините реализираха Синклеър и Грахам. Суонзи вече е десети докато „грънчарите“ се свлякоха до осмото място.