Двама от вратарите на третодивизионния Скънторп счупиха ръце в домакинския си двубой срещу Бристъл Сити.

Сам Слоукомб контузи ръката си още в седмата минута, след като отби с юмрук топката при ъглов удар и бе принуден да отстъпи мястото си на Джеймс Севърн, който пък бе изнесен на носилка в 42-ата минута след сблъсък с нападателя на гостите Мат Смит.

Така на вратата трябваше да застане полеви играч и до края на срещата страж бе защитникът Андрю Бойс. Той се справи чудесно с предизвикателството, но все пак допусна един гол в заключителните минути. Бристъл спечели гостуването с 2:0.

"Загубихме двама вратари в един мач, а травмите им са едни и същи. Крайно съм разстроен и разочарован от това. Моят отбор обаче беше по-добър на терена. Гордея се с играчите ми, които показаха своите най-добри качества", коментира мениджърът на Скънторп Марк Робинс. /БГНЕС