Един от лидерите на Арсенал - Деклан Райс разкри, че в отбора са провели сериозен разговор след мача от Висшата лига срещу Уулвс (2:2). Лондончани са начело в класирането, с пет точки пред Манчестър Сити, но „гражданите“ имат мач по-малко.

„Титлата няма просто да дойде при нас. Трябва да я спечелим, да я заслужим и да бъдем готови за всичко, което ни се изпречи на пътя.

След мача срещу Уулвс проведохме сериозен разговор помежду си, осъзнавайки, че разочаровахме себе си и феновете, въпреки че бяхме в добра позиция.

Пропусната победа не е нивото, което си поставихме този сезон. Имахме отборна среща и сме готови да се борим отново“, каза Деклан Райс.

Избрано от VGong

Уулвърхемптън - Арсенал 2:2 /репортаж/

След разочароващи последователни равенства с Брентфорд и Уулвс, Райс призова клуба, играчите и феновете да останат единни, докато се опитват да спечелят първата си титла от Премиер Лига от 22 години