Българският бранител Николай Бодуров игра цял мач за своя Фулъм при домакинската загуба от Брайтън енд Хуув с 0:2. Гостите се наложиха след голове на Адриан Колунга и Соли Марш, а едно от попаденията дойде след изпълнението на 11-метров наказателен удар.

В 15-ата минута Николай Бодуров имаше много добра възможност да открие резултата на „Крейвън Котидж“, след като централният бранител се включи в нападението на своя тим и след центриране на Рос Макормак, отправи опасен удар с глава, който обаче не попадна в целта.

Въпреки че и двата тима имаха възможности за гол през първата част, гол така и не падна. Брайтън поведе в резултата в 59-ата минута, когато Костас Стафилидис извърши нарушение в наказателното поле, а реферът посочи бялата точка. Колунга не сгреши и даде преднина на своите. Всичко в срещата реши Марш след точно изпълнение четири минути преди края.

Фулъм приключва годината в Чемпиъншип на 17-то място.