Николай Бодуров поигра няколко минути за Фулъм като се появи като резерва в 87-та, при победата на лондончани като гости с 1:0 над Брентфорд, в мач от втория кръг на турнира за Купата на Лигата в Англия.

Рос МакКормак отбеляза победното попадение в 68-та минута. Бодуров влезе в игра на мястото на Крис Дейвид в 87-та, за да помогне да се запази авансът до края.

Напред за Купата на Лигата продължават и Нюкасъл, след успех с 1:0 над Джилингам, Шефийлд Уензди, отстранил Бърнли също с 1:0, Нотингам, Шросбъри, Мидълзбро, Суонси, Донкастър, Саутхемптън, Борнемут, Рединг, Дарби Каунти, Шефилд Юнайтед, Брайтън, Болтън, Норич Сити, Кристъл Палас и Уест Бромич. Останалите пет срещи са в сряда вечер.

Суонзи - Родъръм 1:0
Суиндън - Брайтън 2:4 (след продължения, в резовното време 1:1)
Уест Хем - Шефийлд Юнайтед 4:5 след изпълнение на дузпи (в редовното време и продълженията 1:1)
Хъдърсфийлд - Нотингам 0:2
Уолсол - Кристъл Палас 0:3
Уотфорд - Донкастър 1:2
Крю - Болтън 2:3 (след продължения, в редовното време 2:2)
Уест Бромич - Оксфорд 7:6 (след изпълнение на дузпи, в редовното време и продълженията 1:1)