Челси и Тотнъм завършиха 3:3 на "Стамфорд Бридж" в четвъртфинал за Купата на Англия. Така двата отбора ще преиграват двубоя на „Уайт Харт Лейн”.

Димитър Бербатов изведе Тотнъм напред в 5-та минута. Митко материализира подаване тип „чешка уличка” от Аарън Ленън ипрепарира стража на Челси Петър Чех.

Франк Лампард възстанови равенството в 21-та минута след като доби рикуширалата след изстрел на Балак топка.

В 28-та минута Микаел Есиен си отбеляза нелеп автогол след центриране на Ленън.

Египтянинът Хосам Гали увеличи преднината на гостите до 3:1 в 35-та минута, след като отне топката от защитник на домакините, напредна в наказателното поле и мушна топката под плонча на Чех.

В 66-та минута българският национал бе заменен от египетския нападател Мидо.

В 70-та минута Франк Ланпард вкара втория си гол в мача, след като Ариен Робен центрира от ъглов удар, Дрогба и Саломон Калу не се разбраха и топката попадна в капитана на "сините", който от близко намали резултата.

Четири минути преди края на мача Саломон Калу изравни резултата 3:3.

Дейвид Бекъм наблюдава мача на живо от трибуните в компанията на контузения капитан на Челси Джон Тери.