Англия се добра до домакинско равенство 2:2 в приятелски мач срещу Чехия, след като повече от част изоставаше в резултата.

Милан Барош изведе гостите напред в 22-ата минута, след като шутира покрай получилият във вторник капитанската лента Джон Тери, топката се отклони от Ашли Коул и влетя в мрежата на Дейвид Джеймс.

След пропуски пред вратата на Петър Чех на Дефоу, Джерард и Рууни, трите лъва изравниха минута преди края на първата част с попадение на Уес Браун с глава след добре изпълнен ъглов удар от Дейвид Бекъм.

Три минути след почивката Марек Янкуловски даде нова преднина на чехите след перфектно изпълнен пряк свободен удар с левия крак.

Англия стигна до крайното 2:2 в самия край на двубоя след добра комбинация между две от резервите. Стюърт Даунинг подаде в пеналта и там от близка дистанция Джо Коул изравни резултата.