![Адриано извън групата на Интер, много близо до Сити](https://m4.netinfo.bg/media/images/11577/11577969/960-600-adriano-izvyn-grupata-na-inter-mnogo-blizo-do-siti.jpg)
Старши треньорът на Интер Роберто Манчини остави извън групата за мача от първия кръг на Серия А срещу Удинезе бразилския нападател Адриано. „Той е много добър футболист, но има проблеми, които трябва да реши. На мен не ми е необходим този Адриано”, коментира наставникът на шампионите.
„Ще говоря с футболиста, след което ще се срещна с г-н Морати, но мисля, че ще се наложи да продадем нападателя. Аз много го харесвам, но доколкото знам и самият той иска промяна”, сподели Манчини.
Според медиите в Италия Манчестър Сити е фаворит за подписа на футболиста, като другите две оферти за бразилеца са от Валенсия и Парма.
Интер няма да иска и голяма сума за Адриано, тъй като в състава на Манчини се отличават още четирима нападатели.
Коментирай