Още три бронзови отличия спечелиха борците ни на турнира в Киев, с което приключиха надпреварата с общо 6 медала.
В българския двубой на надпреварата до 87 кг Даниел Александров победи европейския шампион от 2017-а Тарек Абделслам с 5:2 и взе бронз в класическия стил. Преди това египтянинът с наш паспорт тушира в репешажите грузинеца Торнике Джамашвили.

В категория до 60 кг също в класическия стил Иво Ангелов стана трети, като в малкия финал срази украинеца Виктор Петрик с 9:4. По-рано в репешажите капитанът на националите прегази и алжиреца Алин Джебари с 9:3.

На стълбичката се качи и Биляна Дудова. В категория до 57 кг трикратната №1 в Европа се наложи над шампионката на Полша Йовита Врзесеин с 4:1 в малкия финал за бронза.

А в категория до 130 кг на класическия стил Радослав Георгиев остана пети след 0:8 от узбека Абдулаев.

В първия ден на надпреварата Ахмед Магамаев взе сребро в категория до 86 кг на свободния стил, Кирил Милов (97) се окичи с бронз при класиците, както и Юлияна Янева (68).