Вихрен Сандански измъкна 2:1 в Кюстендил над едноименния тим в отложена среща от седмия кръг на Югозападната Трета лига. Наред с трите гола, имаше и три червени картона, единият от тях е за треньора на гостите Наджи Шенсой.

Домакините изразиха недоволството си от решенията на реферите и особено за червения картон на състезателя им Христо Радков в 63-ата минута. Селекцията на Мартин Йорданов започна по-добре.

В 28-ата минута съдията отстрани Стефан Методиев от Вихрен за брутално нарушение. Само след 120 секунди Марио Евтимов откри за домакините. Последваха още възможности за гол. В 50-ата минута пък Любослав Любомиров тресна гредата на гостите. 120 секунди преди отстраняването на Радков, капитана на Вихрен Александър Якимов изравни. Даниел Пехливанов направи обрата факт в 73-ата минута.