Чавдар Етрополе победи с 3:0 дубъла на Левски с 3:0 в последната си контрола преди старта на сезона в Югозападната Трета лига. На трибуните на стадиона в Етрополе бяха легендата Христо Стоичков, шефът на школата на "сините" Елин Топузаков и кметът на Община Етрополе Димитър Димитров.

Преди мача официално беше представен отборът на домакините, който този сезон ще бъде воден от помощника на Младен Кръстаич в националния отбор - Иван Иванов.

Минути след началото на мача Николай Ботев излезе сам срещу вратаря на Левски II, който го фаулира и съдията отсъди дузпа. Тя бе изпълнена от Ивайло Марков, но стражът на гостите я спаси. В 15-ата минута Ботев все пак откри резултата, а малко след това вратарят на домакините - Слави Петров, спаси опасно положение. В края на мача Чавдар вкара още два гола чрез Георги Иванов (84) и Калоян Радков (86).