Вторият отбор на Етър загуби с 0:3 от Янтра (Полски Тръмбеш) в първата си контрола, играна на електрическо осветление на терена „Трифон Иванов” до Спортното училище.

Два гола вкара Любомир Генчев, който е син на героя от САЩ 94 - Бончо Генчев. Най-напред той откри резултата с технично изпълнение на пряк свободен удар. Тони Маречков покачи на 0:2 през второто полувреме след комбинация с Божоранов. Крайното 0:3 фиксира отново Любо Генчев след двойно подаване с Тони Маречков.

Старши треньорът на етърци Марин Стефанов пусна в игра като титуляри четирима юноши, родени 2003 г., а след почивката влязоха и момчета, набор 2005. На вратата пък пазиха младите Пресиян Петков и Никос Рашков. Най-опитен с капитанската лента бе Димитър Цонев.