Спортист Своге разгроми с 10:2 Вихрен Сандански в приятелски мач, който се проведе на стадиона в град Добринище.

Първият гол в срещата отбеляза Димитър Алексиев в 18-ата минута. Шест минути след това отново той покачи на 2:0. Кирил Янакиев направи резултата 3:0 в 30-ата минута.

В 33-ата минута Костадин Апостолов от отбора на Вихрен успя да намали на 3:1. Две минути по-късно Ивайло Христов се възползва от поредна грешка в защитата на гостите и покачи на 4:1.

Петия и последен гол за "шоколадите" през първата част беше дело на Томислав Павлов в 40-та минута.

През втората част на мача отново бяха вкарани 6 гола, от които пет във вратата на Вихрен, дело на Деян Христов на четири пъти в 53-та, 55-та, 57-ма и 65-та минути, и Борислав Стойчев, а за отбора на Вихрен точен от фаул бе Янислав Тусонджиев, който в 63-та минута направи резултата 7:2.