Дублиращият отбор на Левски записа първа победа в Югозападната Трета лига. "Сините" се наложиха с 3:0 у дома над Оборище Панагюрище в мач от 2-ия кръг. Срещата се игра на помощния терен на стадион "Георги Аспархув". Два гола за успеха на столичани вкара Преслав Бачев (40,80), а веднъж се разписа Калоян Стрински (50).

Така отборът на Елин Топузаков вече има три точки в актива си, колкото има и Оборище.

За домакините цял мач записаха Асен Митков и Антоан Стоянов, които тренират с първия отбор под ръководството на Станимир Стоилов.

Пет минути преди края на първата част Левски излезе напред в резултата. Преслав Бачев получи отличен пас в наказателното поле и с удар от около десетина метра не остави шансове на вратаря. Пет минути след подновяването на играта Калоян Стрински беше изведен отдясно, напредна и с диагонален удар удвои аванса на "сините".

Крайният резултат оформи Бачев в 80-ата минута. Деветката на столичани засече подаване на Стрински отдясно.

Левски II: 12. Йоан Загоров (к), 2. Георги Коричков, 4. Слави Чакъров, 6. Денис Динес, 5. Атанас Килов, 8. Антоан Стоянов, 10. Асен Митков, 3. Калоян Стрински, 7. Антон Иванов, 9. Преслав Бачев, 11. Борислав Рупанов

Треньор: Елин Топузаков