Дублиращият отбор на Левски победи с 5:3 Рилски спортист в мач от 22-ия кръг в Югозападна Трета лига. С хеттрик и една асистенция се отличи Преслав Бачев, който тренира с първия тим. 17-годишният нападател често попада и в групата на Николай Костов и вече има 6 мача и един гол в  efbet Лига. Вторият отбор на "сините" бе подсилен и от друг играч, който се готви с мъжете - Кристиян Йовов.

Преслав Бачев откри резултата още във 2-ата минута след подаване на Адриан Видинов, но гостите от Самоков направиха пълен обрат в резултата. Борислав Рупанов направи 2:2 в 66-та минута след асистенция на Бачев, който след това се разписа на два пъти в рамките на две минути (68,  70). Георги Христанов вкара петото попадение за „сините“ в 75-та минута след подаване на Александър Божилов, който по-късно бе заменен от възстановеният Стивън Жерард.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на 12-ото място в класирането с 29 точки.