Вторият отбор на Левски разгроми с 4:0 на стадион „Георги Аспарухов“ Балкан Ботевград в мач от 13-ия кръг в Югозападна Трета лига. „Сините“ откриха резултата в 10-та минута след гол на Борислав Рупанов. Отново той удвои в 54-та минута. Георги Атанасов в 66-та и Калоян Петков в 85-та минути оформиха изразителната победа.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на единадесето място в класирането с 16 точки.

Левски II: 99. Иван Андонов (к), 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Адриан Видинов, 6. Дейвид Михалев (60 – 14. Мартин Пасалидис), 7. Никола Бандев, 8. Александър Божилов (70 – 16. Милорад Игнатов), 9. Кристиан Красимиров (70 – 17. Калоян Петков), 10. Георги Атанасов, 11. Борислав Рупанов.