Дублиращият отбор на Левски разби с 6:1 Владая в мач от Югозападната Трета лига. Двубоят се игра на изкуственото игрище на "Герена". Възпитаниците на Елин Топузаков бяха пълни господари в срещата и стигнаха до най-убедителния си успех от началото на сезона.

"Сините" поведоха още в 12-ата минута, когато се разписа Борислав Рупанов. В края на първата част Георги Коричков удвои след центриране от корнер. Малко преди да измине час игра Антон Иванов беше най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле и направи резултата класически.

В 69-ата минута Калоян Стрински вкара четвърти гол за домакините, а малко след това Димитър Петров намали за Владая. Левски стигна до пети гол в 84-ата минута, когато точен беше Димитър Щерев. Крайният резултат оформи Антоан Стоянов от дузпа в края на мача.

Така дубълът на Левски събра 14 точки и излезе на шесто място във временното класиране след третата си поредна победа. Владая има 8 точки в актива си.

Съставът на Левски II: 12. Йоан Загоров, 2. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров, 4. Димитър Андонов, 6. Никола Църовски, 8. Мартин Тодорски, 10. Антоан Стоянов, 7. Антон Иванов, 9. Борислав Рупанов, 11. Кристиан Белмустаков, 3. Калоян Стрински