ЦСКА II отстъпи с 0:1 на ФК Костинброд в мач от шестия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев показаха добра игра, но на няколко пъти пропуснаха изгодни положения за гол. Гостите пък, при една от малкото си атаки получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар, но изтрелът на техния играч излезе в аут. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част "червените" продължиха да атакуват и да търсят победата, а футболистите на Костинброд се отбраняваха добре, като на моменти стигаха до откровени грубости в опит да спрат бързите червени атаки. В 82-ата минута се стигна до разбъркване пред вратата на домакините, при което опитът на гостите си каза думата и те успяха да отбележат попадение, което се оказа победно.

До края на двубоя червените опитаха да възстановят равенството, но без успех и в крайна сметка ЦСКА II отстъпи с 0:1 на временния лидер в класирането ФК Констинброд.

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Алекс Божев (в), 5. Йоан Бауренски (к), 6. Мартин Сотиров, 7. Марк-Емилио Папазов, 8. Браян Стефков, 9. Александър Георгиев, 17. Алесандро Николов, 18. Юлиан Илиев (к), 21. Росен Маринов, 22. Виктор Атанасов, 11. Илиян Антонов.

Резерви: 12. Кристиян Димитров (в), 14. Петко Панайотов, 4. Любомир Цветанов, 3. Лъчезар Иванов, 19. Георги Димитров, 16. Димитър Христов, 20. Ясен Спиров.

Старши треньор: Стамен Белчев.