Дублиращият отбор на ЦСКА победи с 2:0 Вихрен Сандански в отложен мач от 18-ия кръг на Група Б в Югозападната Трета лига, игран на клубната база в Панчарево. Головете вкараха Георги Димитров (22) и Петко Панайотов (87). Тимът на  Стамен Белчев изигра много силен двубой и със спечелените три точки се изкачи на четвърта позиция. Вихрен пък пропусна възможността да излезе начело в класирането. Лидер е Кюстендил с 34 точки, втори е тимът от Сандански с 32, Костинброд е трети също с 32.

През първата част червените показаха по-добра игра и напълно заслужено стигнаха до попадение. В 22-ата минута Павел Жабов центрира по земя в наказателното поле, където се получи разбъркване, а най-съобразителен се оказа нападателят Георги Димитров, който от близка дистанция отклони топката в мрежата на Абди Абдиков. Последва натиск от страна на Вихрен, но домакините се защитаваха умело и не пропускаха възможност да организират опасни контраатаки. До почивката нямаше други попадения и двата състава се оттеглиха към съблекалните с преднина за ЦСКА.

В началото на втората част младите армейци направиха бърза триходова контраатака, преминала през Роберто Щилянов и Алесандро Николов, който подаде към Георги Димитров, но нападателят стреля над напречната греда и пропусна да удвои от чиста позиция. След точно час игра Илиян Димитров стреля в очертанията на вратата, но стражът на гостите спаси. В 76-ата минута Александър Кожухаров направи хубав пробив и стреля, но и този път опитният вратар на Вихрен - Абдиков бе последна преграда пред гола. Последва и  хубаво спасяване на Илия Шаламанов, който отрази изстрел на Ергин. В 87-ата минута Илиян Димитров направи хубав пробив и премина през няколко противникови играчи, за да подаде към Петко Панайотов, който с много силен и точен шут от дъгата на наказателното поле, в горния ляв ъгъл на вратаря, оформи крайния резултат 2:0.

Следващият мач е на 19 февруари (неделя) от 14:00 часа, когато ЦСКА II гостува на Пирин (Разлог) на стадион "Септември" в град Разлог.

ЦСКА II - Вихрен 2:0

ЦСКА II: 1. Илия Шаламанов-Тренков (в), 2. Илиян Димитров, 3. Лъчезар Иванов, 4. Браян Стефков 5. Петко Панайотов, 6. Георги Чорбаджийски, 7. Роберто Щилянов, 8. Юлиан Илиев (к), 9. Георги Димитров, 10. Алесандро Николов, 11. Павел Жабов
Резерви: 30. Алекс Божев (в), 13. Светозар Евтов, 22. Димитър Христов, 15. Кирил Георгиев, 16. Александър Кожухаров, 17. Виктор Атанасов, 18. Кристиан Георгиев, 19. Александър Георгиев, 20. Васил Каймаканов.

ВИХРЕН: 1. Абди Абдиков, 2. Дарик Моктар, 18. Раиф  Мурадов, 17. Рафаил Пърликов, 4. Кристиян Христов, 10.  Никола Георгиев, 15. Чигозие Удожи, 19. Александър  Якимов (к), 14. Томи Костадинов, 6. Лазар Еринин, 11.  Даниел Пехливанов
Резерви: 12. Боян Загорски, 9. Методи Костов, 7. Руслан  Иванов, 20. Карлос Сотиров, 16. Флавио Карвальо, 21.  Виктор Ергин, 22. Петър Добринков, 3. Валери Георгиев