Дублиращият отбор на Черно море постигна разгромна победа в 5-ия кръг на Трета лига – Североизточна група. “Моряците” разпиляха тима на Волов Шумен с 5:0. На почивката варненци водеха с 3:0 след два гола на Марин Петков и един на Николай Трифонов. През второто полувреме се разписаха Жечко Йорданов и Калин Георгиев.

За дублиращия отбор на Черно море взеха участие четирима футболисти от представителния тим на “моряците” – Галин Григоров, Наско Янков, Петър Иванов и Калин Георгиев.

С успеха варненци събраха 12 точки с четири победи и една загуба.

В следващия кръг Черно море гостуват на Черноломец Попово. Двубоят е в неделя, 18 септември от 17 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Петър Иванов, Стефан Димов, Валентин Касабов, Берк Бейхан, Александър Йорданов, Калин Георгиев, Марин Петков, Николай Трифонов, Жечко Йорданов (Денислав Стойчев, Симеон Николов, Серги Кешкерян, Кристо Яначков, Толга Мюрвет, Дейвид Луканов, Радослав Петров).