Загуба с 1:3 записа дублиращият отбор на Етър у дома от Дреновец в Северозападната Трета лига. Двата отбора си разделиха по едно полувреме, но повечето попадения паднаха в мрежата на домакините.

Първата част премина под диктовката на гостите. В 22-ата минута вратарят Преслав Петков спъна с крак откъснал се нападател на Дреновец и реферът Мирослав Михайлов отсъди дузпа. От бялата точка Георги Стоянов се разписа за 0:1. Гостите имаха още няколко възможности срещу младия тим на „виолетовите” и в 43-ата минута логично стигнаха до втори гол. След центриране капитанът Ивайло Иванов с глава направи резултата 0:2.

След почивката етърци заиграха офанзивно и още в 46-ата минута удар на Кристиян Иванов бе уловен от вратаря. В 56-ата минута обаче Ангел Каишев от Дреновец остана непокрит и вкара за 0:3. За Етър остана възможността да търси поне почетно попадение. Още в следващата атака Стивън Манолов с хубав удар от въздуха прати топката до гредата. В 61-ата минута след красива комбинация Антониян Харалампиев намери Христо Марков, но ударът му срещна напречната греда.

Десет минути по-късно отново Христо Марков с отличен изстрел от дистанция изненада вратаря – 1:3. Малко преди края двата тима си размениха още по една възможност, като първо удар на Георги Стоянов бе отлично спасен от Пресиян Петков, а в ответната атака Калоян Ненчев имаше шанс да вкара, но вратарят улови.

Етър 2: Пресиян Петков, Борислав Марков, Десислав Пенев, Димитър Динев, Кристиян Кънчев, Марио Балъков, Юлиян Райков, Теодосий Райков, Стивън Манолов, Димитър Байдаков.