Дублиращите отбори на ЦСКА и Левски завършиха 0:0 в мач от 20-ия кръг на Югозападната Трета лига на стадион "Българска армия". "Червените" бяха по-добрият отбор, но направиха една дузина пропуски, а веднъж и гредата спаси "сините". Така домакините пропуснаха да спечелят отново, след като през есента се наложиха с 1:0 на стадион "Георги Аспарухов". Във временното класиране на група Б отборът на ЦСКА заема четвъртото място с 29 точки, а Левски е 8-и с 23 пункта, но и мач по-малко.
"Сините" влязоха по-добре в двубоя и играта в началните минути се водеше предимно в половината на домакините. Логично първата сериозна опасност бе пред вратата на ЦСКА. В 13-ата минута Кристиан Белмустаков центрира отляво към Борислав Рупанов, чийто удар с глава премина над гредата. Три минути по-късно бранителят на "червените" Лъчезар Иванов стреля с глава, но неточно. Постепенно тимът на Стамен Белчев изравни играта и създаде работа за вратаря на Левски. В 21-ата минута Йоан Загоров улови силен шут на Георги Димитров, три минути след това изби удар на Чорбаджийски след центриране от корнер.

Домакините затегнаха обръча около вратата на съперника, но за малко да получат гол в 32-ата минута. Контраатака на "сините" бе завършена от Борислав Рупанов, който обаче стреля в ръцете на Алекс Божев. Отново двамата бяха замесени в най-чистата голова ситуация до момента. Центриране отдясно на Антон Иванов бе засечено от Рупанов, но ударът му по земя бе спасен от капитана на ЦСКА. Три минути преди почивката две страхотни изяви на Йоан Загоров лишиха домакините от откриващо попадение. Стражът на "сините" първо спаси удар на Георги Димитров, а след това и добавката на Венци Иванов.

Второто полувреме започна с положение пред вратата на Левски, но Чорбаджийски с глава стреля неточно в 52-ата минута. Страхотен рефлекс показа вратарят на ЦСКА - Алекс Божев в 59-ата минута, когато на два пъти отрази удари отблизо на Антон Иванов.  Гредата спаси "сините" в 64-ата минута след удар на Панайотов, който засече центриране отдясно на резервата Илиан Антонов. При добавката Павел Жабов вместо да прати топката в опразнената врата, шутира високо над нея.

ЦСКА направи нов голям пропуск в 71-ата минута. Жабов пусна чудесно успоредно центриране по земя, но никой от съотборниците му не успя да подложи крак и да я прати в мрежата на гостите. Четири минути преди края Юлиан Илиев от фал сложи топката на главата на Жабов, който обаче не уцели вратата и това бе последното интересно положение в мача.

ЦСКА II - ЛЕВСКИ II 0:0

ЦСКА II: 1. Алекс Божев (к), 2. Илиян Димитров, 3. Лъчезар  Иванов, 4. Браян Стефков, 5. Петко Панайотов, 6. Георги Чорбаджийски, 7. Венцислав Иванов, 8. Юлиан Илиев, 9.  Георги Димитров, 10. Алесандро Николов, 11. Павел  Жабов
Резерви: 30. Илия Шаламанов-Тренков, 13. Росен  Маринов, 15. Мартин Сотиров, 16. Димитър Петров, 17.  Александър Кожухаров, 18. Илиан Антонов, 19.  Роберто  Щилянов, 20. Виктор Атанасов, 21. Кристиан Георгиев
Треньор Стамен Белчев

Левски II: 12. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков, 4.  Георги Коричков, 5. Слави Чакъров, 3. Адриан Видинов, 8.  Антоан Стоянов, 6. Дейвид Михалев, 9. Калоян Стрински, 10. Кристиан Белмустаков, 7. Антон Иванов, 11. Борислав  Рупанов
Резерви: 1. Атанас Кехайов, 14. Никола Бандев, 15. Преслав Бачев, 16. Александър Божилов, 17. Кристиян Йовов, 18. Димитър Андонов, 19. Димитър Щерев, 21. Мартин  Тодорски, 20. Калоян Петков