Чавдар Етрополе разнищи със 7:0 Сливнишки герой в контролна среща. Двата отбора ще бъдат съперници и в Югозападната Трета лига през новия сезон, като очакват през следващата седмица да научат и жребия си. Етрополци, които миналата година не успяха да се преборят за промоция, тази година отново са сред претендентите за влизане във Втора лига.

През първото полувреме падна само един гол - вкара го Николай Ботев в  4-ата минута. До края на първата част малшанс преследваше етрополци и все нещо малко не им достигаше да вкарат второ попадение до почивката.

През второто полувреме тимът, воден от старши треньора Йордан Юруков, отбеляза шест безответни гола. С хеттрик се отличи Андон Гущеров (61, 68, 81), разписаха се още Тони Стоичков (52), Иван Иванов (63) и Павел Головодов (80). В последните 30 минути гостите от Сливница останаха с 10 човека на терена след червен картон за техен играч.