Вторият отбор на Левски победи с 3:2 като гост ЦСКА 1948 III в мач от 14-ия кръг в Югозападна Трета лига. Два гола за „сините“ вкара Преслав Бачев в 7-та и 26-та минути. Победното попадение за „Левски“ бе дело на Калоян Петков в 55-та минута.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на единадесето място в класирането с 19 точки.

Левски 2: 1. Даниел Стефанов, 2. Георги Русинов, 3. Адриан Видинов, 4. Виктор Любенов (46 – 15. Мартин Пасалидис), 5. Дейвид Михалев (52 – 14. Янислав Дерлоков), 6. Никола Бандев, 7. Кристиан Красимиров (46 – 17. Кристиян Йовов), 8. Александър Божилов, 9. Преслав Бачев (46 – 19. Калоян Петков), 10. Георги Атанасов (60 – 16. Виктор Добрев), 11. Борислав Рупанов (к).