Отборът Марек победи Пирин Разлог с 2:0 в среща от деветия кръг на Югозападната трета лига.

Пред погледа на клубния президент Борис Паризов дупничани спечелиха първа победа от месец насам и общо трета от началото на първенството.

Тя е още по-значима, защото домакините бяха без опитните Еньо Кръстовчев и Милен Лахчев, които са контузени.

Преди почивката и двата отбора трудно стигаха до положения, но  с първата си атака след почивката в 46-та минута Роби Атанасов успя да открие резултата.

Гостите така и не можаха да се върнат в мача, въпреки че наставникът им Христо Джоджов вкара в игра опитния нападател Борис Кондев.

Крайният резултат оформи най-добрият на терена Илиян Чавдаров, който се разписа в 85-та минута.