Третият отбор на Лудогорец спечели гостуването си на новака Фратрия с 1:0 в отложена среща от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Влезлият като резерва Кристиян Николов донесе трите точки на разградчани с шут от 30 метра в 78-ата минута.

Гостите пропуснаха още няколко голови положения. В 28-ата минута Петър Кирев не успя да вкара, озовал се сам срещу вратаря на Фратрия, а в 55-ата минута резервата Райан Иванов не успя да се възползва от центриране на Кристиян Иванов. С пропуск се отличи и друг играч, влязъл от пейката - Александър Маринов, който стреля над вратата.

Амбициозният тим на Фратрия заема второто място в класирането с 25 точки, Лудогорец III е пети с 23. Лидер е дублиращият отбор на Черно море с 32 точки, който е с три мача повече от разградчани и с два от Фратрия.