Вторият тим на ЦСКА завърши 3:3 с Ботев Ихтиман в контрола, играна на базата на "червените" в Панчарево. Гостите взеха два гола аванс чрез Николай Николов и капитана Борислав Балджийски.

Тимът на Владимир Манчев обаче отвърна подобаващо и първо Павел Жабов намали секунди преди почивката, а в началото на втората част Александър Кожухаров възстанови равенството. Йоан Маринов (63) отново изведе Ботев Ихтиман напред, но Симеон Чатов изравни от дузпа минута преди края.

В понеделник (1 юли) вторият отбор на ЦСКА заминава за подготвителен лагер в Банско, където ще премине следващата част от подготовката за сезон 2024/25 във Втора лига.

Стартов състав на ЦСКА: 1. Георги Гергинов (в), 2. Димитър Христов, 4. Александър Ганчев, 17. Симеон Чатов (к), 21. Александър Бучков, 6. Йоан Лозанов, 5. Румен Рангелов, 15. Димитър Петров, 16. Божидар Петров, 7. Юлиан Гилов и 9. Павел Жабов

Резерви: 30. Мартин Станчев (в), 3. Димитър Николов, 14. Антон Толев, 10. Кирил Георгиев, 11. Александър Кожухаров, 20. Илиян Димитров, 24. Илиян Йорданов