Дублиращият отбор на ЦСКА победи като гост Кюстендил в мач от XVI кръг на Трета лига – Югозапад. “Червените” се наложиха с 2:1 след обрат

Кюстендил поведе в 11-ата минута. Тогава Марио Евтимов излезе сам срещу вратаря Ивайло Неделчен и не сгреши за 1:0.

Скоро след попадението домакините можеха да удвоят аванса си, но удар на Иван Марчев срещна гредата на „червената“ врата.

ЦСКА изравни в 21-ата минута, когато Георги Чорбаджийски се разписа за 1:1 след хубав пас на Георги Димитров.

Около четвърт час преди края на мача Александър Кожухаров донесе трите точки за „червените“. Кожухаров материализира усилията на Илиан Антонов и вкара за 2:1.

В следващите минути ЦСКА можеше да стигне и до по-изразителен успех.

В следващия 17-и кръг от Югозападната Трета лига ЦСКА II ще е домакин на Банско. Двубоят е насрочен за съботния ден на 11 ноември.