Юношеският национален отбор до 17 г., воден от Викторио Павлов допусна втора загуба на турнира "Валентин Гранаткин" в Русия.

Младите ни таланти отстъпиха с 0:2 на Азербайджан, и заемат последно място в група С. В последния си мач те ще се срещнат с Латвия, на 8 януари.

И двете попадения паднаха през второто полувреме, като Метин Гюлер бе точен в 68-та минута, а в последната минута Ибрахим Гадирзаде вкара и втори гол в българската врата.

Димитър Шейтанов, Борислав Вакадинов, Димитър Костадинов, Николай Янков, Иван Тилев, Калоян Кръстев, Андрей Христов, Петко Христов, Димитър Илиев, Иван Митрев и Кирил Николов бяха титулярите на Викторио Павлов, а като резерви се появиха и Георги Костов, Илия Юруков, Александър Златков, Станислав Иванов и Ангел Ангелов.