Юношеският национален отбор по футбол до 19 години победи в контрола с 3:1 сборен тим на областта Люнебург.

Възпитаниците на Михаил Мадански се намират на подготвителен лагер в Германия преди Европейското първенство в Чехия.

Юношите ни успяха да обърнат съперника си от 0:1 до 3:1, въпреки че домакините изпълниха дузпа през първото полувреме, която трябваше на два пъти да бъде пренабивана, докато кълбото се окаже в мрежата на националите ни.

След почивката „трикольорите” ни обърнаха резултата, като трите гола паднаха в рамките само на няколко минути.

Пръв за юношите ни се разписа Момчил Цветанов от дузпа, секунди след това Даниел Димов също реализира, а крайният резултат оформи в 70-та минута Бранимир Костадинов.

Преди няколко дни момчетата на Михаил Мадански записаха поражение с 0:3 от Падерборн, а в сряда националите ни ще срещнат втория тим на Волфсбург.