Отборът Сърбия като добър съсед победи с 1:0 Полша в мач от нашата група 5 на младежките евроквалификации. Така шансовете на България за класиране на Евро 2021 остават.

Единственото попадение отбеляза Николич още в 11-ата минута. Загубата остави Полша на втората позиция с 16 точки, България има 14 т. след днешната победа над Латвия.

До края на квалификационния цикъл има още 2 мача, а в следващия кръг нашите момчета влизат в директна битка с поляците за второто място в групата, което дава право на участие на Европейското първенство догодина. Решаващият двубой е само след 4 дни - на 13 октомври в Гдиня.

Сърбия остава на четвъртата позиция с 11 точки, а Русия продължава да е убедителен лидер с 20 точки, след като по-рано днес разгроми Естония с 4:0.

В последния кръг България посреща аутсайдера Естония, който дели последната позиция с Латвия, като и двата тима имат към момента по 4 точки.