Представиха новата екипировка на националите Gong.bg, Георги Димитров
Представиха новата екипировка на националите

Президентът на БФС Боби Михайлов и вицепрезидентът на Хома Сантяго Фернандес представиха новата екипировка на националния отбор по футбол, в компанията на представителите на Хома в България.

"Това е първият национален отбор, който ние обличаме в Европа, затова това партньорство е изключително важно за Хома," заяви босът на марката.

В ролята на мавекени влязоха двамата вратари Ники Михайлов и Владислав Стоянов, капитанът Ивелин Попов, Николай Бодуров и Георги Миланов.

Новите екипи на националите
източник: Gong.bg, Георги Димитров

От следващата седмица екипите ще са в търговската мрежа, достъпни за феновете. По информация на Гонг капитанът на националния ни тим Ивелин Попов е новото лице на марката в България.

На раменете на фланелките има изобразени графични лъвове, а в цветовете са заложени всички тези, които фигурират и на националния флаг.

"Очаквам два много тежки мача, всички знаят с какви съперници играем. Надявам се в петък стадионът да е пълен. Искам да вземем това, което можем," отбеляза Михайлов за предстоящите евроквалификации.

"Аз знам какво искат те, така че ще се договорим за всичко," успокои той за премиите на играчите.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google