Лидерът в групата на България в европейските квалификации до 21-годишна възраст Полша направи равенство 2:2 при гостуването си срещу Русия.

"Дружина полска" на два пъти повеждаше в резултата с голове на Игор Дивеев от дузпа в 10-ата минута и на Патрик Килмала в последните секунди на първата част.

Руснаците се добраха до равенството с попадения на Данийл Уткин в 25-ата минута и на Магомед-Шапи Сюлейманов дълбоко в добавеното време на срещата.

Поляците са на първо място в класирането със 7 точки, докато Русия има 5 точки на втора позиция.

В тази група до момента младите български "лъвове" заемат трето място с 4 точки. В момента българският отбор играе срещу Сърбия на стадион "Славия" при резултат 0:0.