Националът Илия Груев изрази увереност и решителност преди предстоящия мач с Турция тази вечер. Халфът призова съотборниците си да действат като истински отбор - компактни, заедно, комуникиращи и помагащи си максимално.

Последният пълнен успех на „лъвовете“ датира от точно една година, когато на 15 ноември победихме с 1:0 като гост Люксембург.

„Няма невъзможни неща, искаме позитивен резултат за нас, искаме точки. И се надяваме да можем да го покажем с много по-добра игра, в сравнение с изминалите два мача. Знаем, че ще е много трудно, знаем, че тук има много добра публика. Трябва да сме като отбор, компактни и заедно, да си говорим, да си помагаме колкото можем“, сподели за NOVA Илия Груев.

Избрано от VGong

Българската следа в Бурса - часове преди мача на "лъвовете"

„Трябва да сме агресивни, играем футбол, така че думата страх, не мисля, че никой трябва да я има“, сподели още Илия Груев.

Срещата е от 19:00 часа и ще можете да я проследите в развитие в Gong.bg.