Един от героите за България от равенството 1:1 като гост на Италия, Георги Георгиев, побърза да уточни, че заслугата за тази точка е на абсолютно целия състав, защото в противен случай нищо нямаше да е възможно.

LAP.bg
32 снимки

„Всички бяха герои вчера. Целият отбор даде всичко от себе си, за да можем да се поздравим с положителен резултат. Без тези отборни усилия нямаше да стане. Не се чувствам лично аз като герой“, започна той.

В такива мачове, срешу подобни отбори, може да ти кварат 3 гола за 10 минути. Във всички 90 минути бяхме на ниво и това беше решаващата причина да си тръгнем с хикс.

„Вече сме забравили мача, защото следващият чука на вратата. Сега идва по-важният мач с Литва. Всичко освен победа ще е лош резултат и ще се забрави успеха вчера. Напълно сме концентрирани за мача на 5-ти.