Швейцария U21 надви България U21 с минималното 1:0 в европейска квалификация. Единственото попадение в мача падна в 56-ата минута и бе дело на Рейдер.

Домакините по-активно и имаха няколко добри възможности. В рамките на шест минути съперникът можеше да открие резултата, но липсваше точност в ударите. Нашите отговориха в 25-ата минута, когато Патрик-Габриел Галчев също шутира встрани.

След половин час игра и Крис Добрев стреля неточно, а малко след това - в 37-ата минута Ндойе нацели гредата, за щастие на "лъвовете".

Началото на второто полувреме бе идентично с първото. Нашият вратар се намеси в първите секунди след подновяването на играта, но нямаше какво да направив 56-ата минута, когато Рейдер разпечата мрежта му.

В 67-ата минута Антов бе близо до изравняване на  резултата, но не успя да затрудни стража на Швейцария. До края на мача България опитваше да промени резултата, но без успех.

Швейцария U21 - България U21 КР 1:0
1:0 Фабиан Рейдер 56'