България остава без победа като гост в 21 мача поред след 1:1 с аутсайдера Гибралтар. За последно „трикольорите“ ликуваха в Любляна с 2:1 срещу Словения през септември 2018 година в първия си двубой от Лигата на нациите, когато селекционер още бе Петър Хубчев. Два гола тогава отбеляза Божидар Краев.

Това е и най-дългата серия в историята на представителния ни тим без победа навън. В най-скорошните 12 двубоя в Лигата на нациите отборът също няма триумф. А сега предстои визита на Грузия в Тбилиси срещу лидера в групата, пише "Труд".

Тимът на селекционера Вили Саньол разби и Северна Македония като гост след успех с 3:0 в Скопие. Разписаха се все герои от Разград - Буду Зивзивадзе откри в 52-ата минута, а Квича Кварацкелиа удвои аванса десет минути по-късно. Резервата Китеишвили вкара трето попадение. Грузия е с пълен актив от 9, на 5 пред Северна Македония. България е на третата позиция с две.